Gminne Przedszkole Samorządowe

Tel: (58) 684-40-13

przedszkole.suleczyno@op.pl

OFERUJEMY RODZICOM

Udział w uroczystościach o charakterze rodzinnym: Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki, Wigilia, Mikołajki, Festyny Rodzinne, Dzień Dziecka. Aktywny udział w programie adaptacyjnym „Pomóżmy przekroczyć próg przedszkola” dla rodziców i dzieci nowo-przyjętych. Wsparcie w procesie wychowywania dziecka poprzez konsultacje z nauczycielami grup, publikację artykułów, polecaną literaturę pedagogicznej, stronę internetową. Współorganizowanie procesu edukacyjnego poprzez udział w wycieczkach, spacerach, zajęciach, przedsięwzięciach, uroczystościach oraz podejmowanie innych inicjatyw –we współpracy z Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców - na rzecz przedszkola. Ale także gotowość do dialogu, merytorycznej dyskusji i rozmowy po to, by tworzyć naszym przedszkolakom jak najlepsze warunki dla rozwoju.