• Odwiedziło nas: 95910 osób
  • Do końca roku: 158 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni
Środa, 2017-07-26
Imieniny: Anny, Mirosławy
Jesteś tu: » Strona główna
  • Dzieci zakwalifikowane do przedszkola na rok szkolny 2017/2018

PROTOKÓŁ

Z POSIEDZENIA KOMISJI REKRUTACYJNEJ

GMINNEGO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
W SULĘCZYNIE

 

 Na posiedzeniu w dniu 19 kwietnia 2017 r. Komisja Rekrutacyjna w składzie:

 

  1. Przewodnicząca – Karolina Białk – nauczyciel Gminnego Przedszkola Samorządowego  w Sulęczynie

 

  1. Członkowie:

Anna Czoska                     - przedstawiciel Rady Pedagogicznej

Agnieszka Gospodarek     - przedstawiciel Rady Pedagogicznej

 

  1. Jolanta Trzebiatowska      – przewodnicząca   Rady Przedszkola

                                                   -  na prawach obserwatora.

 

Komisja zakwalifikowała 91 dzieci

do Gminnego Przedszkola Samorządowego w Sulęczynie

na rok szkolny 2017/2018:

 

 

 

l.p.

Nazwisko i imię dziecka

rocznik dziecka

Liczba punktów

(kryteria wewn. ustalone przez Przedszkole)

1.

BOROWICZ FILIP

2011

15

2.

BROWARCZYK KATARZYNA

2011

8

3.

CICHOCKI ŁUKASZ

2011

15

4.

FAFIŃSKA WIKTORIA

2011

3

5.

GAWIN OLIWIA

2011

10

6.

JASIŃSKA ALICJA

2011

13

7.

JELIŃSKI PAWEŁ

2011

5

8.

JENDERNAL JULIA

2011

3

9.

JERECZEK MATEUSZ

2011

13

10.

MAKURAT DOMINIK

2011

15

11.

SYLKA AGATA

2011

10

12.

THEUS OLGA

2011

13

13.

TRZEBIATOWSKA ANNA

2011

3

14.

WAWRZON KSAWERY

2011

13

15.

BASKE OLGA

2012

13

16.

BLADOWSKI PATRYK

2012

3

17.

BŁASZKOWSKI MARCEL

2012

15

18.

BRONK LENA

2012

13

19.

BRONK OSKAR

2012

8

20.

CYBULA FILIP

2012

8

21

DOMASZK MALWINA

2012

8

22.

ELEND JAN

2012

5

23.

GAWIN ADAM

2012

13

24.

GAWIN ANNA

2012

3

25.

GAWIN CEZARY

2012

8

26.

GLINIECKA KORNELIA

2012

3

27.

ITRYCH JULIA

2012

13

28.

KONIECZNA LIWIA

2012

13

29.

KOTKOWSKI MATEUSZ

2012

13

30.

KOŻYCZKOWSKA LILIANNA

2012

8

31.

KREFT KAROL

2012

13

32.

MARCHOLEWSKI BARTOSZ

2012

13

33.

MAZOCH OSKAR

2012

13

34.

NOWAK STANISŁAW

2012

8

35.

ORLIKOWSKI JAN

2012

10

36.

OSTROWSKA DARIA

2012

5

37.

PRĄDZIŃSKA PAULINA

2012

0

38.

SAWICKI MACEL

2012

8

39.

STENCEL MARCELINA

2012

13

40.

STENCEL MICHAŁ

2012

13

41.

STENKA KATARZYNA

2012

3

42.

SYLKA HUBERT

2012

8

43.

SZUTA KAROLINA

2012

13

44.

WENTA JAN

2012

3

45.

WOLSKA ANNA

2012

13

46.

ZIELONKA JULIA

2012

3

47.

BIESZKA KAROLINA

2013

15

48.

BOROWICZ JULIA

2013

15

49.

DRIWA MAKSYMILIAN

2013

8

50.

ELEND MICHAŁ

2013

5

51.

GAWIN MAJA

2013

10

52.

GRUCHAŁA KAMILA

2013

0

53.

GRUCHAŁA MACIEJ

2013

5

54.

HENDRICH FABIAN

2013

5

55.

HOPA MARCELINA

2013

13

56.

JELIŃSKI JAKUB

2013

5

57.

JENDERNAL FILIP

2013

2

58.

KONKEL FILIP

2013

13

59.

KUNKEL KAMIL

2013

0

60.

MALEK MACIEJ

2013

8

61.

MARCHOLEWSKA ALICJA

2013

3

62.

NIKLAS ALEKSANDRA

2013

3

63.

PIOTROWSKI ROBERT

2013

3

64.

PLICHTA MARTA

2013

8

65.

RADZIEJEWSKA EMILIA

2013

13

66.

SZYCA CYPRIAN

2013

8

67.

ZBLEWSKA MAJA

2013

5

68.

CICHOCKI KAROL

2014

15

69.

DUŁAK ADELA

2014

3

70.

DAWIDOWSKA POLA

2014

0

71.

GAWIN FAUSTYNA

2014

5

72.

GŁOWACKA MARTYNA

2014

5

73.

JELIŃSKA WIKTORIA

2014

10

74.

KIEDROWSKI MACIEJ

2014

10

75.

KRAWIEC PAULINA

2014

13

76.

KREFT MIKOŁAJ

2014

12

77.

KROPIDŁOWSKA NELA

2014

8

78.

MAKURAT ALICJA

2014

12

79.

PAZDAN DOMINIK

2014

0

80.

PIEPIÓRA IGOR

2014

8

81.

SAWICKI ALEKSANDER

2014

0

82.

TRZEBIATOWSKA IGA

2014

10

83.

WIKA CZARNOWSKA AGATA

2014

5

84.

WOLSKA PAULINA

2014

12

85.

ZBLEWSKI LEON

2014

2

86.

ŻEROMSKI MAKSYMILIAN

2014

5

87.

BIESZKA DOROTA

2015

7

88.

GAWIN JAN

2015

5

89.

POBŁOCKA KALINA

2015

10

90.

STENCEL FILIP

2015

10

91.

WOŹNIAK ANTONINA

2015

12

 

 

 

  • RADOSNA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
RADOSNA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
  • V EDYCJA KONKURSU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

REGULAMIN V MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ


ORGANIZATOR:
Przedszkole Samorządowe przy Szkole Podstawowej w Węsiorach 
Osoby odpowiedzialne : Izabela Konieczna, Monika Wolska.

CELE:
1. Wspieranie i rozwój zainteresowań wokalnych u dzieci;
2. Prezentowanie umiejętności wokalnych u dzieci;
3. Stworzenie okazji do promowania przedszkola w środowisku lokalnym.

ZASADY UCZESTNICTWA:
1. Do konkursu zostaną zaproszone dzieci z przedszkoli, oddziałów przedszkolnych, klas "0" w Gminie Sulęczyno.

2. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 3 - 6 lat. 

3. Konkurs przebiega w dwóch etapach:

Eliminacyjny - wewnątrz poszczególnych placówek w terminie do 30.04.2017r.
Ogólny (finałowy) – w Sali widowiskowej remizy OSP w Sulęczynie w II połowie maja 2017r. (termin zostanie ogłoszony na początku maja).

4. Repertuar – piosenki przedszkolne, dziecięce, śpiewane z nagraniem lub bez. Występ solo.

5. Na pierwszym etapie konkursu – zwycięzców kwalifikują komisje wybrane spośród rodziców lub nauczycieli z rodzimej placówki; w drugim etapie, w skład komisji wchodzą: osoby zaproszone z lokalnego środowiska.

6. Każda grupa przedszkolna do etapu finałowego może zgłaszać maksymalnie 3 uczestników z grupy. Konkurs odbędzie się z podziałem na dwie grupy wiekowe:
- dzieci w wieku 3-4 lata,
- dzieci w wieku 5-6 lat.

7. Potwierdzenie przystąpienia placówki do konkursu – prosimy zgłaszać do 30 kwietnia 2017 r. do osób odpowiedzialnych za organizację konkursu ( Tel. 661615643, 886774226).

8. Rodzice/opiekunowie wraz z finalistami przybywają w dzień finału do Remizy OSP w Sulęczynie na godz. 14.00.

9. Organizator nie zapewnia uczestnikom konkursu transportu. 

KRYTERIA OCENY
1. Atrakcyjność repertuaru;
2. Ciekawe interpretacje utworu;
3. Poprawność wykonania, opanowanie pamięciowe;
4. Ogólne wrażenie artystyczne ( przebranie, rekwizyty związane z piosenką)


NAGRODY
1. W konkursie przyznane będą miejsca I, II i III oraz wyróżnienia;

2. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki;

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po przerwie, po zaprezentowaniu wszystkich uczestników;

4. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej: przedszkola, Kartuzy info, GOK w Sulęczynie; gazecie Dziennik Bałtycki - dodatek Kartuski i tablicach informacyjnych dla rodziców.



V EDYCJA KONKURSU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ
  • FACEBOOK
  • Lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2016/2017

 

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI REKRUTACYJNEJ

GMINNEGO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
W SULĘCZYNIE

 

 Na posiedzeniu w dniu 6 kwietnia 2016 r. Komisja Rekrutacyjna w składzie:

 

  1. Przewodnicząca – Karolina Białk – nauczyciel Gminnego Przedszkola Samorządowego  w Sulęczynie

 

  1. Członkowie:

Jarosław Wica                   – przedstawiciel  Rady Przedszkola

Barbara Treder                  - przedstawiciel Organu Prowadzącego – Urzędu Gminy

Anna Czoska                     - przedstawiciel Rady Pedagogicznej

Ewa Korda                         - przedstawiciel Rady Pedagogicznej

 

Komisja zakwalifikowała 84 dzieci do Gminnego Przedszkola Samorządowego

w Sulęczynie na rok szkolny 2016/2017:

 

 

Dzieci 6 – letnie (rocznik 2010):

 

  1. HAGRSS AMELIA
  2. KLAMROWSKA LIDIA
  3. MILERSKI MATEUSZ
  4. SILDATK JULIA
  5. SOMINKA AURELIA
  6. WICA RADOSŁAW

 

Dzieci 5 – letnie (rocznik 2011):

 

  1. BIESZKA ROBERT
  2. BOROWICZ FILIP
  3. BROWARCZYK KATARZYNA
  4. FAFIŃSKA WIKTORIA
  5. CICHOCKI ŁUKASZ
  6. GAWIN OLIWIA
  7. GŁODOWSKI WIKTOR
  8. GUROWSKI BOLESŁAW
  9. HINC MIKOŁAJ
  10. JASIŃSKA ALICJA
  11. JELINSKA ZUZANNA
  12. JELIŃSKI PAWEŁ
  13. JENDERNAL JULIA
  14. KREFT ALEKSANDER
  15. LEHMANN STANISŁAW
  16. MAKURAT DOMINIK
  17. OSTROWSKI MIKOŁAJ 
  18. SOMINKA ALEKSANDER
  19. THEUS OLGA
  20. TRZEBIATOWSKA ANNA
  21. WAWRZON KSAWERY

 

 

Dzieci 4 – letnie (rocznik 2012):   

 

  1. BASKE OLGA
  2. BLADOWSKI PATRYK
  3. BŁASZKOWSKI MARCEL
  4. BRONK LENA
  5. BRONK OSKAR
  6. CYBULA FILIP
  7. DOMASZK MALWINA
  8. ELEND JAN
  9. GAWIN ADAM
  10. GAWIN ANNA
  11. GAWIN CEZARY
  12. GLINIECKA KORNELIA
  13. HINC MIŁOSZ
  14. ITRYCH JULIA
  15. KONIECZNA LIWIA
  16. KOTKOWSKI MATEUSZ
  17. KOŻYCZKOWSKA LILIANNA
  18. KREFT KAROL
  19. MARCHOLWSKI BARTOSZ
  20. MAZOCH OSKAR
  21. NOWAK STANISŁAW
  22. ORLIKOWSKI JAN
  23. OSTROWSKA DARIA
  24. PRĄDZIŃSKA PAULINA
  25. SAWICKI MARCEL
  26. STEFAŃSKI SŁAWOMIR
  27. STENCEL MAGDALENA
  28. STENCEL MARCELINA
  29. STENCEL MICHAŁ
  30. STENKA KATARZYNA
  31. SYLKA HUBERT
  32. SZUTA KAROLINA
  33. TRZEBIATOWSKA MICHALINA
  34. WENTA JAN
  35. WOLSKA ANNA
  36. ZIELONKA JULIA

 

 

 

 

 

Dzieci 3 – letnie (rocznik 2013):

 

  1. BIESZKA KAROLINA
  2. BOROWICZ JULIA
  3. ELEND MICHAŁ
  4. DRIWA MAKSYMILIAN
  5. GAWIN MAJA
  6. HODANA FRANCISZEK
  7. HOPA MARCELINA
  8. KOBIELA MAKSYMILIAN
  9. KONKIEL FILIP
  10. MALEK MACIEJ
  11. MARCHOLEWSKA ALICJA
  12. NIKLAS ALEKSANDRA
  13. PIOTROWSI ROBERT
  14. RADZIEJEWSKA EMILIA
  15. REJEK OLIWIA
  16. REGULSKA ROZALIA
  17. SZYCA CYPRIAN 
  18. ZBLEWSKA MAJA

 

Dzieci 2,5 – letnie (rocznik 2014):

 

  1. CICHOCKI KAROL
  2. DUŁAK ADELA
  3. PIEPIÓRKA IGOR

 

 

 

 

| Strona 1 | Strona 2 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl